MODERNNE ENERGIATÕHUSUS JA LOODUSLIKUD EHITUSMATERJALID


Ecococon põhupaneel on sertifitseeritud passiivmaja komponent (Passivhaus Institut) - ideaalne lahendus madalenergia- ja liginullenergiahoonetele. Paneelidega on teostatud kõik vajalikud katsed, mis aitavad projekteerijatel ja ehitajatel neid oma töös kasutada.

Täpsus, minimalistlik puitkarkass, täidetud pressitud põhuga, tagamaks suurepärast soojusisolatsiooni ja külmasillavaba seinakonstruktsiooni. Projekteeritud säästma kütte- ja jahutuskuludelt. 

Ecococon tehnoloogia võimaldab paneelid kohandada täpselt teie projektiga, seal hulgas katuse kallet järgivad paneelid ja kandvad sillused. Kõik kandvad paneelid on toodetud topelt puitkarkassiga ning võimaldavad ehitada 1-3 korruselisi hooneid.

Paneelidest seinasüsteem on võimalik püstitada 1-3 päevaga, kasutades vaid akutrelli. Lihtne transportida - standardpaneeli mõõtmed on 800 x 2800 mm ja see kaalub ca 150 kg.

Ecococon põhupaneelid kaetakse väljastpoolt difuusse õhutiheda kangaga ja tuule tõkestamiseks ning seina soojapidavuse tõstmiseks 20-100 mm puitkiudplaadiga (60 mm passiivmaja standard). Fassaadi võib viimistleda näiteks Saviukumaja lubikrohvi või puitlaudisega. Seestpoolt kaetakse paneelid Saviukumaja savikrohviga.

Omadused:

Soojusjuhtivus R = 9,2 (m2*K)/W U = 0,111 W/(m2*K)

Helisiolatsiooniindeks 54 dB

Süttivusklass B-s1, d0

Pressitud põhu tihedus 100 kg/m3

Keskmine niiskussisaldus põhus 10-12%

Veeauru läbilaskvus (savikrohv) µ 5/10

Looduslikest ehitusmaterjalidest energiatõhusad hooned on tuleviku standard. Projekteerige ja ehitage hoone, mis omab väärtust ka tulevikus.